Po sobotním zápase Česka s Kanadou bychom vám tuhle simulaci snad už ani neměli ukazovat… Nevíme, co nám tím chtěla NHL 17 naznačit, ale berme to tak, že to je pořád jen hra! Možná ale taky, že to byl na dálku zdvižený prst pro naše hokejisty v Torontu.

Nebudeme vás sáhodlouze napínat, v naší další simulaci Češi schytali podobnou nakládačku, jako ve skutečnosti v sobotu proti Kanadě, když inkasovali sedm branek a sami žádnou nedali. Tento virtuální výsledek je zároveň jasným důkazem toho, že výsledky opravdu pochází z nijak neovlivněné simulace dvou týmů řízených umělou inteligencí s doporučeným nastavením.

Naši nezačali opět vůbec dobře a už po první třetině se šlo do kabin za stavu 0:2 pro Evropany. Ve druhé třetině padly další čtyři branky a opět do české sítě, když se česká obrana opakovaně dopouštěla doslova kriminálních chyb. Po šesté brance se poroučel na střídačku Petr Mrázek a vystřídal jej Michal Neuvirth. Ten v poslední části hry inkasoval už jen jednou a tým Evropy si tak připsal jednoznačné vítězství 7:0.