Hokejistům Mladé Boleslavi se v Lize mistrů zatím nedaří. Po prohře v Minsku s Juností neuspěla ani ve Švédsku s týmem Växjö poměrem 3:7 a ve skupině L zůstává bez bodu. Oživit naděje na postup se pokusí svěřenci trenéra Františka Výborného už v neděli při domácí odvetě s Växjö.

Mladá Boleslav ve Švédsku rychle prohrávala 0:2. Po 33 vteřinách hry otevřel skóre z dorážky Robert Rosén a ve třetí minutě zvýšil ze skrumáže před Tarkkim Josefsson. Kouč Výborný si vybral oddechový čas a v deváté minutě v přesilové hře snížil Pacovský.

Za 114 vteřin vyrovnal z dorážky Urban, ale za necelou minutu se opět radovali domácí po trefě Calleho Roséna. Mladá Boleslav ale dokázala ještě v závěru prvního dějství opět smazat ztrátu, když se trefil Látal.

Velkou šanci otočit stav měl ve 28. minutě v přesilovce Urban, ale nedoklepl puk a Växjö šlo opět do vedení v 34. minutě, kdy Tarkkiho překonal kanadský rodák reprezentující Bělorusko Platt. Na konci druhé třetiny zvýšil v přesilovce pěti proti třem Hillding. V závěrečném dějství se prosadil v další přesilovce znovu Platt a výsledek dovršil ve 49. minutě rovněž svým druhým gólem večera Calle Rosén.